+38(096)8080289

Безкоштовна доставка по всій Україні

Доставка безкоштовна по всій Україні. В інші країни світу – за домовленістю. Доставка здійснюється будь-яким зручним способом для клієнта.


Вибір товару і оформлення замовлення

Усі ковані вироби виготовляються під індивідуальне замовлення. 

Ви можете зателефонувати за номером +38 (096) 8080289 і зробити замовлення. Ми повідомимо всю необхідну інформацію відносно товару, оплати, доставки та монтажу. 

Також можна зробити замовлення на сайті. Після опрацювання замовлення ми обов'язково зателефонуємо вам для остаточного узгодження.


Заміри

Якщо потрібно виготовити ковані виробі за індивідуальнім замовленням, то слід зробити заміри. Спеціаліст майстерні художньої ковкі «Грілана» виїжджає на об’єкт після підписання договору.

Заміри безкоштовні.


Послуги дизайнера

Наші дизайнери виконають ескізи за індивідуальними бажаннями. Послуги дизайнера безкоштовні.


Оплата

Можливий будь-який зручний для вас варіант оплати:

- оплата готівкою;

- оплата по переводу коштів на картки «ПриватБанка»;

- безготівковий розрахунок. Працюємо з ПДВ.


Монтаж

Встановлення та монтаж готових кованих виробів оплачуються окремо. Вартість послуги – за домовленістю.


Гарантія

Гарантія на ковані вироби залежить від використання гарячого оцинкування. Якщо кований виріб буде використовуватися на вулиці (наприклад, ковані ворота або ковані перила), то для тривалого терміну використання необхідне гаряче оцинкування. В такому випадку ми даємо від 12 років гарантії.


Повернення або обмін товару

Повернення чи обмін товару можливе на протязі 14 днів з моменту отримання товару (з урахуванням терміну доставки), за умовою, що товар не використовувався та має первинний товарний вигляд. В такому разі оплата транспортних послуг покладається на покупця.

У випадку відмінності замовленого і отриманого товару, а також наявності виробничого браку транспортні витрати за повернення сплачує наша компанія.