+38(096)8080289

Паркани

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

..

 

Показано з 1 по 15 із 76 (6 сторінок)

Паркани

Переваги кованих парканів

Як і будь-які інші паркани, ковані паркани забезпечують своєму власникові масу переваг. В першу чергу, звичайно, виконуючи свою першорядну функцію - захист вашої власності і вашої безпеки. На відміну від звичайної садової сітки або дерев'яного паркану, ковані паркани не тільки міцні і надійні, але і відрізняються вишуканістю, яка надає особливу чарівність будь-якому саду.

«Прозора» безпека


Ковані забори не тільки дуже функціональні, але і здатні заворожити своїми витонченими орнаментами. Легкі і повітряні на перший погляд, розкішні і неймовірно самобутні - ковані паркани несуть в собі особливу естетику, при цьому, забезпечуючи високу надійність і безпеку завдяки міцності кованого металу. Кожна кована огорожа неповторна і поза всяких сумнівів є справжнім витвором мистецтва. Саме так ми ставимося до своїх виробів. Крім того, ковані паркани настільки міцні, що вам навряд чи коли-небудь доведеться їх лагодити або усувати втрати, завдані негодою.

Простота в обслуговуванні


Ковані забори самі по собі практично не вимагають ніякого уходу. Єдине, що може вам зрідка знадобитися для відновлення первісного лиску вашого паркану - зачистити його дротяною щіткою і нанести нове лакофарбове покриття.
Якщо кований паркан експлуатувався досить довго, можливо з'явиться необхідність позбутися від іржі і старої фарби на ньому. Зазвичай при повторному фарбуванні найбільш трудомістким є безпосередньо підготовка забору до покриття. Тут вам буде потрібно спеціальний засіб для видалення іржі, сталева щітка для видалення залишків хімікатів та іржі, холодна вода для промивання, і, зрозуміло, само нове покриття (фарба).
Існує кілька загальних правил повторного нанесення лакофарбового покриття, і перше з них - нанесення фарби якомога більш товстим шаром. Як правило, спочатку наносять первинне покриття, а потім базове. Для фарбування кованих парканів рекомендується використовувати автомобільні епоксидні фарби, які можна знайти у відповідних спеціалізованих магазинах. Однак такі фарби вимагають застосування затверджувача, який коштує недешево, але це того варто. Автомобільна епоксидна фарба протримається на паркані набагато довше звичайної.


Ціни на ковані паркани


Як вже було сказано, кований паркан - справжній витвір мистецтва і зі зрозумілих причин, такий твір, за визначенням не може коштувати дешево. Залежно від складності орнаменту, висоти і товщини кованого паркану його вартість на виході може сильно варіюватися - іншими словами вартість розраховується згідно кожного замовлення індивідуально. Ми можемо виконати будь-який складний орнамент на ваш смак. Пам'ятайте, чим більше фантазії та участі ви проявите, тим більше буде ваше естетичне задоволення від готового виробу - адже ви взяли в його створенні пряма участь!