+38(096)8080289

Полезные статьи | Корисні статті | Useful articles


Гарний кований мангал - прикраса заміського будинку або просто відпочинку
Тепла погода - чудова нагода для того, щоб запросити друзів в будинок або на дачу. Природно, при високій температурі і яскравому сонечку нікому не хочеться перебувати в приміщенні. Всі ви..
697
Для  працівників Майстерні художньої ковки “Grilana”  найголовніше – чесність перед клієнтами
Для кожного важливо, аби його замовлення виконали не лише максимально якісно, але й в обумовлений термін. Проте нині не завжди можна розраховувати, що для вас зроблять бажану річ  на той день,..
628
Фахівці Майстерні художньої ковки “Grilana” здатні втілити ваші найкреативніші ідеї!
Ковальське ремесло – дуже пластичне, універсальне, воно здатне втілити багато задумів. У “Grilana” працюють ковалі, які справді є майстрами своєї справи. Вони можуть викувати як дверні ручки, так і..
582
Як замовити вироби від Майстерні художньої ковки «Grilana»?
Сучасне життя має неймовірний темп. Без перебільшення, дорога кожна секунда, тож потрібно завжди мати кілька варіантів дій. Розуміючи, наскільки сьогодні важливо забезпечити комфортну комунікацію д..
642
Вироби Майстерні художньої ковки «Grilana» можна побачити у багатьох куточках України
Майстерня художньої ковки «Grilana» хоч і з’явилася на ринку кілька років тому, але впевнено завоювала довіру в мешканців Рівненщини і не тільки. Витвори ковалів цієї майстерні можна побачити не лиш..
635
Чудо-ворота, якими можна управляти не виходячи з дому
Сьогодні термін «кований» більше відносять до виду обробки і зовнішньому вигляду ніж до самого матеріалу з якого виготовлено виріб. Говорячи «кований» ми зазвичай маємо на увазі наявність завитків,..
888
Микола ЦИБУЛЬСЬКИЙ: «Кожне замовлення для мене і моєї команди – це шанс зробити неймовірно красиву, практичну річ»
  Ковальство – складне, красиве і давнє ремесло, яке дозволяє створювати довговічні речі, що переходять від покоління до покоління. А ще тільки ручна робота дає гарантію, що ви отримаєте справ..
1278
Як роблять ковані ворота
Кузня GriLana вже 25 років займається виробництвом художньої ковки. За роки роботи нашими майстрами накопичений віковий досвід у виробництві та реставрації кованих виробів найрізноманітніших стилів та..
1231