+38(096)8080289

Про нас

Художня ковка  справжнє мистецтво, яке перетворює холодний і грубий метал в красиві і витончені вироби. Даний вид діяльності – не чергове віяння моди. Протягом багатьох століть елегантні ковані предмети інтер'єру та екстер'єру є вічно актуальною класикою.

Майстерня художньої ковки ПП «Grilana» пропонує увазі клієнтів широкий асортимент кованих виробів за доступними цінами для оформлення будинку, дачі, саду, парків, скверів, ландшафтів і дитячих майданчиків. Ми будемо раді виготовити продукцію за стандартними та індивідуальними ескізами в різних стилях, таких як арт-деко, лофт, прованс, класицизм, готика, модерн, бароко, рококо, ампір і т.д. Наші майстри, з 25-річним можуть виконати елементи і конструкції будь-якої складності, і втілити в життя найцікавіші ідеї. Роботи наших майстрів можна подивитися в нашій галереї.

При виготовленні кованих виробів будь-якого призначення працює ціла команда фахівців  інженери, дизайнери, ковалі. Наше підприємство має досвідчений кадровий склад, що гарантує незмінно високу якість продукції відповідно до встановлених стандартів. Крім того, в процесі виробництва майстерня «Grilana» використовує не тільки перевірене віками обладнання, а й сучасні верстати та інструменти для більш ефективної та точної роботи.

Майстерня художньої ковки «Grilana» використовує триетапне цинкування: піскоструйна обробка, хімічна обробка, цинкування великою температурою. Таке цинкування використовується в Європі.

Що ми пропонуємо?

Інтер'єр – ми займаємося виготовленням камінів і камінних приналежностей, підлогових підставок для квітів, дзеркал, вішалок для одягу, свічників, перил та сходів всіх видів, люстр і світильників. Меблі для дому представлена ​​в каталозі витонченими полицями, етажерками, стелажами, ліжками, диванами і кушетками.

Екстер'єр – лавки і лавки, столи, стільці, альтанки, паркани, ворота, газонні огорожі, ліхтарі, гойдалки, козирки і навіси, вуличні двері і т.д.

Ритуальні вироби – хрест, огорожі, підсвічники, навісики та інше.

Чому саме Майстерня художньої ковки «Грилана»?

  • 100 років традицій художньої ковки;
  • Велике розмаїття стандартних ескізів і виготовлення за індивідуальними кресленнями;
  • Європейська якість кованих виробів за доступними цінами;
  • Замовлення будь-яких обсягів і в стислі терміни виготовлення;
  • Професійне і доброзичливе ведення замовлення від дзвінка до установки;
  • 12 років гарантії на вироби.
  • 20 років працюємо по всій Україні та за її межами.
  • Безкоштовна доставка по всій Україні.

Ніхто не заперечує, що художня ковка – дуже тяжке ремесло, засноване на ручній праці. Робота вимагає особливих професійних навичок, надточності і акуратності. Безцінний досвід наших майстрів дозволяє братися за виконання замовлень будь-якої складності. Ми не бачимо жодних перешкод для втілення будь-яких побажань клієнта.

Для того щоб замовити ковані вироби, звертайтеся до нас за телефонами або адресою з розділу Контакти. У разі труднощів з вибором ескізу майбутньої конструкції, фахівці допоможуть вам професійною і безкоштовною порадою.